PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup) a absolventy/-ky.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náplň práce: výuka odborných předmětů elektro a informatika.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání elektro v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi, praxe a pedagogické vzdělání výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, účast na projektech.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu skola@spshronov.cz nebo maslikiewiczova@spshronov.cz. S vybranými uchazeči budou sjednány pohovory. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHostovského 910, 549 31 Hronov 1 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-24T01:55:10

Společnost

Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická
  • Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická
  • Kontakt : Jana Maslikiewiczová
  • E-mail : maslikiewiczova@spshronov.cz
  • Adresa : Hostovského 910, 549 31 Hronov 1

Klíčová slova

pracovní

osoby

vzdělání

elektro

kariérního

podporu

připojištění

penzijní

příspěvek

stravenky