Popismísto výkonu práce: Loutkářská č.p. 2324/2, 169 00 Praha 69
kontakt: Janichová Linda, tel.: 777931731, e-mail: prace@foxikovaskolka.cz
požadavky: anglický jazyk na komunikativní úrovni, akreditovaný kurz certifikované chůvy či vzdělání v oblasti zdravotnictví - zdravotní sestra vítáno, flexibilita, kreativita,zkušenost s prací s dětmi, dobrý zdravotní stav, praxe v mateřské škole či jeslích vítána
náplň práce: příprava a plánování aktivit pro děti mateřské školy Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLoutkářská 2324/2, Břevnov, 169 00 Praha 69 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2017-11-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-12-08T00:56:26

Společnost

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.
  • SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.
  • Kontakt : Linda Janichová
  • Telefon : +420 739 453 086
  • E-mail : prace@foxikovaskolka.cz
  • Adresa : Loutkářská 2324/2, Břevnov, 169 00 Praha 69

Klíčová slova

mateřské

práce

zdravotní

místo

vítáno

flexibilita

kreativitazkušenost

prací

dětmi

stav