PopisPrac. doba: ranní směna 6.30 - 12.30 hod, odpolední směna 10.00 - 16.00 hod; lze dohodnout i zkrácený úvazek
Požadavky: kvalifikovanost, bezúhonnost, respektující přístup k dětem i dospělým, kreativita, přizpůsobivost, spolehlivost, loajalita
Náplň práce: odpovídající učitelce MŠ
Více informací o pracovní pozici podá Mgr. Jitka Šebková tel. 382 274 300 nebo email: zsmirovice@zsmirovice.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZákladní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek, Mirovice, Komenského 88, 398 06 Mirovice Mzda minimálně27300 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek
  • Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek
  • Kontakt : Jitka Šebková
  • Telefon : +420 382 274 300
  • Adresa : Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek, Mirovice, Komenského 88, 398 06 Mirovice

Klíčová slova

směna

hod

prac

pracovní

práce

odpovídající

učitelce

mš více

informací

podá