PopisVYCHOVATEL/-KA PRO DĚTSKOU SKUPINU
- Místo výkonu práce: Olešnice, Levín 13
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2019
- Náplň práce: vychovatel ve skupině 4 dětí ve věku 6měsícu-4roky s výukou angličtiny
- Požadujeme: kvalifikace v oboru učitel, vychovatel, zdravotní sestra nebo chůva, znalost anglického jazyka
- Nabízíme: obědy ve školní jídelně, zvyšování kvalifikace, malé kolektivy dětí a klidné prostředí
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu reditel@skolaklas.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. Olešnice, Levín 13, Olešnice, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-02T01:12:04

Společnost

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
  • Kontakt : Klára Svobodová
  • Telefon : +420 774 305 555
  • E-mail : reditel@skolaklas
  • Adresa : Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. Olešnice, Levín 13, Olešnice, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

kvalifikace

práce

dětí

vychovatel

školní

chůva

znalost

anglického

jazyka