PopisNáplň práce:
provádí řádný úklid a přípravu pokojů pro klienty, úklid ostatních prostor, výtahů a místností spadajících do přiděleného úseku.
Požadujeme:
příjemné jednání a vystupování; vstřícné chování vůči klientům a kolegům; schopnost týmové práce; spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí;
možnost práce na dohodu o provedení práce, nebo dohodu o pracovní činnosti;
motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 80 Kč + odměnu do výše 30 % sjednané hodinové odměny + příplatky za svátky, soboty a neděle + odměny za mimořádné pracovní výsledky;
zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T08:27:33

Společnost

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Kontakt : Renata Levá
  • Telefon : +420 384 750 842
  • Adresa : Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Klíčová slova

pracovní

práce

úklid

dohodu

odměny

odměnu

náplň

výši

prostředímožnost

provedení