PopisMísto výkonu práce: Soukenné nám. 157/8, Liberec a výjezdy v rámci Libereckého kraje
Jsme mladá česká firma zajišťující efektivní správu budov, kanceláří, výrobních prostor, venkovních ploch a zahrad. Do našeho teamu hledáme uchazeče na pozice - pracovník úklidu.
Náplň práce:
- zajištění úklidu - kanceláří, výrobních hal a skladů dle aktuální objednávky
- třídění materiálu
- výjezdy v rámci Libereckého kraje
Požadavky:
- dobrou fyzickou zdatnost a chuť do práce
Nabízíme:
- prémie za kvalitu práce
- příspěvek na stravování
- možnost ubytování
- různorodou práci a pohodovou atmosféru
- práci na HPP
Hlásit se e-mailem, telefonicky každý všední den od 9.00 do 17.00 hod., popř. osobně v Liberci, Soukenném nám. 157/8, každé úterý od 10.00 do 16.00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVERIVA facility care s.r.o.-002, nám. Soukenné 157/8, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2018-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-12T01:54:56

Společnost

VERIVA facility care s.r.o.
  • VERIVA facility care s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Hrdličková
  • Telefon : +420 602 121 566
  • E-mail : verivacare@gmail.com
  • Adresa : VERIVA facility care s.r.o.-002, nám. Soukenné 157/8, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

rámci

kanceláří

libereckého

výrobních

hod

práce nabízíme prémie

ubytování různorodou

stravování možnost

práce příspěvek

kvalitu