PopisMísto výkonu práce Pardubice
Mezinárodně uznávaný výrobce stavebních a průmyslových výtahů hledá do svého týmu pracovníky na pozici Uklízeč/ka

Požadujeme:
- smysl pro pořádek
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- čistý trestní rejstřík

Výhodou: angličtina pasivně, zkušenosti s úklidem výrobní haly

Náplň práce: úklid kancelářských prostor, haly ve strojirenské výrobě a sociální zařízení

První kontakt emailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEGA HOIST, s.r.o. - provozovna, Fáblovka 547, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2018-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T11:45:26

Společnost

PEGA HOIST, s.r.o.
  • PEGA HOIST, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Svoboda
  • E-mail : tereza@grapecare.cz
  • Adresa : PEGA HOIST, s.r.o. - provozovna, Fáblovka 547, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Klíčová slova

práce

místo

úklid

angličtina

pasivně

zkušenosti

úklidem

výrobní

halynáplň

prostor