PopisNáplň práce:
provádí řádný úklid a přípravu pokojů pro klienty, úklid ostatních prostor, výtahů a místností spadajících do přiděleného úseku.
Požadujeme:
dokončené SO vzdělání; předchozí praxe na obdobné pozici výhodou; příjemné jednání a vystupování; vstřícné chování vůči klientům a kolegům; schopnost týmové práce; spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna; odborné vzdělávání; pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň Mzda minimálně16100 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-30T18:11:47

Společnost

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Kontakt : Renata Levá
  • Telefon : +420 384 750 842
  • Adresa : Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Klíčová slova

úklid

příjemné

náplň

pestrý

atraktivní

stravování

zaměstnanecké

např

program

sociální