PopisNÁPLŇ PRÁCE: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba: ranní a odpolední směny / 8 hod. (včetně víkendů a svátků)
POŽADAVKY: zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti a schopnost práce v kolektivu
NABÍZÍME: zařazení do příslušné platové třídy (2. platová třída), možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, příplatky za víkendy a svátky, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku k platu, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna, příspěvek z FKSP (dovolená, sport, peněžní dary - pracovní a životní jubilea) a možnost stravování s příspěvkem z FKSP
KONTAKT: osobně (8-14h), telefonicky (8-14h), e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSvitavská 308/8, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně14300 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-30T04:35:08

Společnost

Sociální služby města Moravská Třebová
  • Sociální služby města Moravská Třebová
  • Kontakt : Michaela Matoušková
  • Telefon : +420 461 318 252
  • Adresa : Svitavská 308/8, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

možnost

práce

814h

pracovní

volna

víkendy

svátky

zapracování

přiznání

osobního