PopisPozice je určena zejména pro uchazeče se zájmem o doplnění kvalifikace a zařazení se mezi střední zdravotnický personál ( Zdravotní sestry)
Předem zaslat životopis na adresu Katerina.Touskova@vfn.cz , pro sjednání osbního pohovoru
pracovní náplň : pomocné práce na oddělení jednotlivých klinik, ČTR , úplné střední vzdělání , Znalost práce na PC , flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti , Svědomitost , pečlivost a schopnost týmové spolupráce
Co od Vás očekáváme?
Chuť aktivně pomáhat

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěU nemocnice 499/2, Nové Město, 128 00 Praha 28 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2017-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
  • Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
  • Kontakt : Kateřina Toušková
  • E-mail : Katerina.Touskova@vfn.cz
  • Adresa : U nemocnice 499/2, Nové Město, 128 00 Praha 28

Klíčová slova

střední

práce

rozvíjet

klinik

čtr

úplné

vzdělání

znalost

flexibilitu

ochotu