PopisMísto výkonu práce Holice.
Nástup dle dohody.
Pracovní doba od 7:00 do 19:00 - dvousměnný provoz, včetně sobot a nedělí
Pracovní náplň: úklidové práce v domově pro seniory.
Požadujeme: smysl pro čistotu a pořádek, kladný přístup k seniorům, flexibilita, zodpovědný přístup, občanská a morální bezúhonnost
Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení. Moderně a nově vybavené pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
Místo je vhondé i pro absolventy. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěSANATORIUM TOPAS s.r.o. - Holice v Čechách, Husova 771, 53401 Holice v Čechách Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-23T01:51:22

Společnost

SANATORIUM TOPAS s.r.o.
  • SANATORIUM TOPAS s.r.o.
  • Kontakt : Eva Hynková
  • Telefon : +420 604 289 656
  • E-mail : eva.hynkova@sanatorium-topas.cz
  • Adresa : SANATORIUM TOPAS s.r.o. - Holice v Čechách, Husova 771, 53401 Holice v Čechách

Klíčová slova

přístup

práce

nově

občanská

morální

bezúhonnost nabízíme

odpovídající

platové

ohodnocení

moderně