PopisA16 z:2/1/2019 a:12/4/2019
Náplň práce:
- úklid strojních zařízení a výrobních prostor.
Požadujeme:
- min. základní vzdělání
- pečlivost.
Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s telefonním operátorem
- slevu na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT.
Kontakt:
- emailem, životopis s uvedením pozice zasílejte na: horakova@marlenka.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMARLENKA international s.r.o. - provozovna Frýdek [897], Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně15500 Kč Nastoupit od2019-04-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : MARLENKA international s.r.o. - provozovna Frýdek [897], Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a16z212019a1242019 náplň

výrobky

době

výhodná

smlouva

telefonním

operátorem

slevu

vlastní

příspěvek