PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.. Pracovní doba 08,00 - 14,00hod..

Náplň práce:
úklid na vlakovém nádraží - vynesení smetí, zametání popř. umytí podlahy, umytí dotykových ploch a WC

Požadavky:
trestní rejstřík bez záznamu; spolehlivost

Zájemci se mohou hlásit:
- POUZE telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 725 424 110 - paní Dagmar Hušková Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSEŽEV chráněná dílna s.r.o. - pracoviště Hranice, Nádražní 498, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně80 Kč Mzda maximálně80 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
  • SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Hušková
  • Telefon : +420 725 424 110
  • Adresa : SEŽEV chráněná dílna s.r.o. - pracoviště Hranice, Nádražní 498, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

pracovní

umytí

popř

dagmar

paní

čísle

1500hod

telefonicky

hlásit

spolehlivostzájemci