PopisMísto výkonu práce: Semtín
Pracovní náplň
- úklid kancelářských prostor, šaten, sanitárních zařízení, výrobních prostor

Požadujeme
- SOU vzdělání (příp. zajistíme)
- chuť pracovat
- min. věk 18 let
Zaměstnanecké výhody4): jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 2.000 Kč/ ročně
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

První kontakt telefonicky (7:00 - 15:00), e-mailem nebo osobně - každá středa od 8:00 personální oddělení. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-29T00:42:05

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Kontakt : Markéta Kohútová
  • Telefon : +420 466 824 415
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

vzdělávání

místo

rekondiční

skupiny

produktů

ceny

pobytyzvýhodněné

zážitkové

blízkézvýhodněné

szaměstnanecké