PopisPracoviště: Nádražní 20, Moravská Ostrava
V případě zájmu volejte Po-Pá od 9.00 - 17.00 hod. na tel. 775 550 822 nebo pište na e-mail.

Hledáme do našeho týmu prodejce/kyni zájezdů s praxí v oboru a výbornou znalostí polského jazyka.

Náplň práce:
-Prodej zájezdů a doplňkových služeb.
-Práce s interním rezervačním systémem.
-Administrativní činnost v českém i polském jazyce.

Požadujeme:
-Všeobecný přehled o turistických destinacích celého světa.
-Komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, počítačovou gramotnost.
-Zájem o cestování a ochotu se nadále vzdělávat v oboru cestovního ruchu.

Nabízíme:
-Benefity v závislosti na výsledcích prodeje.
-Možnost procestovat svět v rámci studijních cest.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGo Afrika s.r.o., Ostrava, Nádražní 142/20, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

Go Afrika s.r.o.
  • Go Afrika s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Pěničková
  • Telefon : +420 775 550 822
  • E-mail : info@goafrika.cz
  • Adresa : Go Afrika s.r.o., Ostrava, Nádražní 142/20, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

oboru

zájezdů

pracoviště

přehled

turistických

destinacích

celého

světakomunikační

schopnosti

samostatnost