PopisMísto výkonu práce:
5. května č.p. 597
Benátky nad Jizerou II
294 71 Benátky nad Jizerou 1

Prvotní kontakt: e-mail: jiri.chaloupka@eurocentrum.cz (zaslat CV)

Možno i zkrácený úvazek.

Pro naší CA hledáme milou, komunikativní, spolehlivou osobnost se zkušeností z cestovního ruchu.
Hlavní náplň práce: nabídka a prodej zájezdů a cestovních služeb, vytváření cestovních smluv a s tím spojených dokladů, aktivní komunikace se zákazníkem.

POŽADAVKY:
- min. středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy )
- řidičský průkaz
- základní znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost PC, grafické programy výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
- vysoké pracovní nasazení
- komunikační a prodejní dovednosti
- zájem o cestovní ruch
- dobré zeměpisné znalosti

Zaměstnanecké výhody: možnost cestování, zahraniční informační cesty.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostNeurčeno PracovištěCestovní agentura Eurocentrum, 5. května 597, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2018-10-31

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-01T01:59:23

Společnost

Projectille Ltd, organizační složka
  • Projectille Ltd, organizační složka
  • Kontakt : Jiří Chaloupka
  • Adresa : Cestovní agentura Eurocentrum, 5. května 597, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou 1

Klíčová slova

znalost

jizerou

cestovních

místo

samostatnost

vystupování

příjemné

stresu

vůči

odolnost