PopisMísto výkonu práce: Chlumčanského 497/5, Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jan Čebiš, tel.: 266 108 776, e-mail: jan.cebis@fleetcor.eu

Náplň práce
- vývoj reportů v oblasti business inteligence
- podpora obchodního týmu
- příprava pravidelných MI reportů a dalších reportů pro přehled obchodní výkonnosti

Nutné technické dovednosti:
- velmi dobrá znalost: SQL, T-SQL, PL/SQL
- velmi dobrá znalost Tableau
- znalost Salesforce výhodou

Požadavky:
- Angličtina na výborné úrovni nutná

Zaměstnanecké výhody:
- Stravenky, dovolená navíc, Cafeteria, jazyky, masáže. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. - 001, Chlumčanského 497/5, Libeň, 180 00 Praha 8 Mzda minimálně65000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T14:17:43

Společnost

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.
  • CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.
  • Kontakt : Jan Čebiš
  • Telefon : +420 266 108 776
  • E-mail : jan.cebis@fleetcor.eu
  • Adresa : CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. - 001, Chlumčanského 497/5, Libeň, 180 00 Praha 8

Klíčová slova

reportů

znalost

práce

velmi

dobrá

angličtina

sql

tsql

plsql

tableau