Popismísto výkonu práce Křeslická 1/301, Praha 10, 101 00
kontakt: Rybářová 733 128 946, info@domino-promont.cz
Naše firma se zabývá novostavbami a rekonstrukcemi rodinných domů a střešních konstrukcí a rekonstrukcemi bytů.
Náplň práce: příprava nabídek, jednání s investory a subdodavateli, komplexní řešení svěřeného projektu
Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou stavebního oboru, praxe v oboru alespoň 5 let, práce na PC - Microsoft Office, znalost rozpočtového programu Build Power S výhodou, samostatnost, komunikativnost, zodpovědný přístup, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Životopisy (motivační dopisy) zasílejte, prosím na níže uvedenou e-mailovou adresu a do předmětu připište CV - rozpočtář/přípravář
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoněvova 1842/131, Žižkov, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2016-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-17T00:41:37

Společnost

DOMINO - promont, spol. s r.o.
  • DOMINO - promont, spol. s r.o.
  • Kontakt : Veronika Rybářová
  • Telefon : +420 733 128 946
  • E-mail : info@domino-promont.cz
  • Adresa : Koněvova 1842/131, Žižkov, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

práce

oboru

rekonstrukcemi

řidičský

microsoft

office

znalost

rozpočtového

programu

build