Popismísto výkonu práce : Jungmannova 299/2, Krnov
Náplň práce a zodpovědnosti:
o Kontrola a zpracování účetnictví
o Účtování závazků, pohledávek, banky, pokladny, zásob, interních dokladů atd.
o Zpracování mezd, personalistika
o Vedení agendy majetku
o Zpracování kontrolních hlášení a přiznání k DPH
o Komunikace s auditory a daňovými poradci
o Příprava účetní závěrky a daňového přiznání

Požadujeme:
o VŠ/SŠ vzdělání
o Výborná znalost práce na PC
o Praxe v oboru a znalost účetnictví
o Znalost zákona o účetnictví, účetních standardů, zákona o DPH
o Znalost mzdové agendy
o Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr i jiné formy spolupráce dle dohody
o Flexibilní pracovní doba a přátelské pracovni prostředí
o Mzda 25 000 - 35 000,- Kč dle dosažené praxe
o Nástup možný dle dohody
o 25 dní dovolené
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, sleva na nákup výrobků společnosti, Individuální rozvržení pracovní doby, příspěvek na stravování, 25dní dovolené.

Hlásit se na e - mail dmhermes@dmhermes.cz
Z : 17.10.2018
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJungmannova 299/2, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

DMHERMES TRADE s.r.o.
  • DMHERMES TRADE s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Pavlíková
  • Adresa : Jungmannova 299/2, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

pracovní

práce

dle

doby

zákona

znalost

místo

přátelské

možný

praxeonástup