PopisMísto výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 313
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 702 174 301 (7-16 hod.), e-mail: aneta.kubickova@montana-mb.cz

Náplň práce: vedení materiálu v ekonomickém systému, vedení a zpracování skladových dokladů, výdej a příjem materiálu.

Požadujeme: vzdělání ekonomicko-technického směru, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, vstřícnost, přesnost, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, jazykové kurzy, školení, kariérní růst, přátelský kolektiv.

Zaměstnanecké výhody: Benefity, školení, stravenky, kurzy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-08T01:57:22

Společnost

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Telefon : +420 702 174 301
  • Adresa : MONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

vedení

školení

kurzy

stravenky

místo

komunikační

schopnosti

spolehlivost

vstřícnost

přesnost