PopisPožadujeme: min.SŠ, praxe v obdobné oblasti min.1 rok, znalost skladového hospodářství, inventarizace, dobrá znalost MS Office, znalost SAP vítána, organizační schopnosti, komunikativnost, iniciativa, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový přístup

Náplň práce: zajištění a řízení činností spojených s pohybem expedičních skladů, vedení evidence oběhu obalů, komunikace s řidiči a zákazníky, vedení příslušné dokumentace o obalech
Zázemí stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení, mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie
kontakt tel.: po-pá 8:00 - 14:00, e-mailem, osobně po-pá 8:00-14:00 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKostelecké uzeniny a.s., provoz Planá nad Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá nad Lužnicí Mzda minimálně21600 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T01:56:52

Společnost

Kostelecké uzeniny a.s.
  • Kostelecké uzeniny a.s.
  • Kontakt : Petra Varačková
  • Telefon : +420 724 067 818,381 419 363
  • Adresa : Kostelecké uzeniny a.s., provoz Planá nad Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá nad Lužnicí

Klíčová slova

znalost

vedení

popá

stabilní

mimořádné

ohodnocení

finanční

dobré

společnosti

dokumentace