PopisPracovní poměr na dobu neurčitou.
Vzhledem k charakteru práce (zvedání těžkých břemen) je místo vhodné pro muže.
Náplň práce: příjem a výdej zásilek včetně balení a administrativy, vedení skladové evidence - inventarizace zásob ve stanovených lhůtách, hmotná zodpovědnost za svěřené sklady.
NABÍZÍME: atraktivní plat, příspěvek na stravu, stabilitu zaběhnuté firmy.
POŽADUJEME: schopnost samostatné práce a rozhodování, spolehlivost a pečlivost, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, dobrou fyzickou kondici, flexibilitu, pasivní znalost AJ výhodou.
První kontakt na mail: disk@disk.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDISK Multimedia, s.r.o. - provozovna, Dr. Svěráka č.p. 2065/13, 680 01 Boskovice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-01-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

DISK Multimedia, s.r.o.
  • DISK Multimedia, s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Šedivá
  • Telefon : +420 516 802 488
  • Adresa : DISK Multimedia, s.r.o. - provozovna, Dr. Svěráka č.p. 2065/13, 680 01 Boskovice

Klíčová slova

práce

znalost

pracovní

rozhodování

atraktivní

plat

příspěvek

stravu

stabilitu

zaběhnuté