PopisCZ-ISCO: 43210 Úředníci ve skladech
PRACOVNÍK/-ICE LOGISTIKY A SKLADU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajišťování doprav a řízení vykládky a nakládky vozidel
- Požadujeme: zkušenosti z práce ve skladu, samostatnost, dobrou fyzickou kondici
- Nabízíme: stravenky, počítač, mobil benefity, odměny ze zisku
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: I.vagner@pol-skone.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOL-SKONE CZ s.r.o. (sklad a administrativa), Náchodská 607, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-21T01:13:41

Společnost

POL-SKONE CZ s.r.o.
  • POL-SKONE CZ s.r.o.
  • Kontakt : Leoš Vágner
  • Telefon : +420 721 341 730
  • E-mail : l.vagner@pol-skone.cz
  • Adresa : POL-SKONE CZ s.r.o. (sklad a administrativa), Náchodská 607, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

práce

czisco

počítač

dobrou

fyzickou

kondici

nabízíme

stravenky

mobil

skladu