Popismísto výkonu práce v nově vznikajícím skladu na uvedených parcelních číslech v Terezínské ulici ( naproti Lovochemii a.s.).
Náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - bezchybný příjem, výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání, vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného, práce s paletami dle platných dokumentů a pokynů nadřízeného, plnění výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, vedení příslušné evidence, obsluha manipulační skladové techniky.
Požadavky: základní vzdělání, spolehlivost, přesnost a časová flexibilita, průkaz na VZV výhodou, ochota pracovat ve 3 směnném provozu, dobrý zdravotní stav.
Třísměnný provoz:
První týden: ranní 6.00 -14.00 hod.
Druhý týden: odpolední 14.00 - 22.00 hod.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, zaslat životopis.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFM ČESKÁ, s.r.o., provozovna Lovosice, ul. Terezínská, č. parcely 2995/2,3,6,12; č. 3000/2,4; č. 3001/3,4,19,20,21,23; 410 02 Lovosice Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

FM ČESKÁ, s.r.o.
  • FM ČESKÁ, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Šimková
  • Adresa : FM ČESKÁ, s.r.o., provozovna Lovosice, ul. Terezínská, č. parcely 2995/2,3,6,12; č. 3000/2,4; č. 3001/3,4,19,20,21,23; 410 02 Lovosice

Klíčová slova

kontrola

práce

dle

zboží

nadřízeného

pokynů

dokumentů

základní

techniky požadavky

skladové