PopisNástup možný IHNED
Hledáme kandidáty na pozici Skladník / manipulant s materiálem.

Náplň práce:
- Příjem, výdej materiálu v interním systému
- Nakládka a vykládka za použití VZV
- Kontrola dodacích listů
- Příprava a výdej materiálu

Požadujeme:
- Výuční list
- Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení
- Dobrá znalost práce na PC
- Učenlivost
- Flexibilita

- Práce na 3 směnný provoz
- Časté nošení těžkých břemen
- Odměna až ve výši 150 Kč/hod + stravenky

- Vhodné pro absolventy. Nástup ihned.
Případní zájemci mohou zaslat životopis na email

Sona.vostra@impulsesupplychain.com
Kontaktní osoba:
Soňa Vostrá a Šárka Pospíšilová DiS.+420 724 454 205

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěImpulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Impulse Logistics s.r.o.
  • Impulse Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Vostrá
  • Telefon : +420 724 454 205
  • E-mail : sona.vostra@impulsesupplychain.com
  • Adresa : Impulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

nástup

výdej

kčhod

znalost

práce

pc učenlivost flexibilita práce

směnný

provoz časté

nošení

těžkých