PopisMísto výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Lahovice, 159 00, Spodní č.p. 153
Kontakt: Bradáč Pavel, tel.: kariera@sepos.cz
Popis pozice: obchodní činnost, práce se zákazníky, vytváření cenových nabídek na PC.
Požadavky: Chuť pracovat a rozvíjet své dovednosti, dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), slušné vystupování, komunikační a organizační schopnosti, technické myšlení, zodpovědnost, poctivost, samostatnost, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: dlouhodobé uplatnění ve specializované profesi, zázemí stabilní české společnosti s tradicí 25 let, nekuřácké pracoviště.
Příspěvky na stravování, na dovolenou, na penzijní připojištění Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSEPOS, spol. s r. o. - 001, Spodní 153, Lahovice, 159 00 Praha 59 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2017-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-06-17T00:47:27

Společnost

SEPOS, spol. s r. o.
  • SEPOS, spol. s r. o.
  • Kontakt : Pavel Bradáč
  • Telefon : kariera@sepos.cz
  • E-mail : pavel.bradac@sepos.cz
  • Adresa : SEPOS, spol. s r. o. - 001, Spodní 153, Lahovice, 159 00 Praha 59

Klíčová slova

práce

praha

místo

specializované

organizační

schopnosti

technické

myšlení

zodpovědnost

poctivost