Popismísto výkonu práce: Žatec, náměstí Svobody 55
Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.
Náplň práce: Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
kontakt: prace@ctscz.cz,tel. 777222525 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCTSCZ spol. s r.o., pracoviště Žatec, náměstí Svobody 55, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-06T15:26:00

Společnost

CTSCZ spol. s r.o.
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Kozák
  • Telefon : +420 777 222 525
  • E-mail : pavel.kozak@avacall.cz
  • Adresa : CTSCZ spol. s r.o., pracoviště Žatec, náměstí Svobody 55, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

práce

zkušenosti

call

týmu

řízení

schopnost

centra

rozhodnost

flexibilita

podmínkou