PopisMÍSTO VÝKONU: NOVÁK MASO - UZENINY, Letohradská č.p. 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁPLŇ PRÁCE: vedení prodejny Maso-uzeniny Novák Ústí nad Orlicí
POŽADUJEME:
- praxi v oboru nejméně 1 rok - vedení kolektivu
- samostatnost, flexibilitu
- smysl pro odpovědnost
- loajalitu
- obchodní dovednosti
- asertivní jednání
- dobrý zdravotní stav
- dodržování provozních, bezpečnostních, hygienických standardů
- zdravotní průkaz
- výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdu včetně prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek
- možnost kariérního růstu
- 0,5 % z namarkování
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCersy 2010 s.r.o. - pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

CERSY 2010 s.r.o.
  • CERSY 2010 s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Cerulíková
  • Telefon : +420 602 463 153
  • E-mail : cersy2010@gmail.com
  • Adresa : Cersy 2010 s.r.o. - pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6

Klíčová slova

vedení

novák

zdravotní

místo

odpovídající

dodržování

provozních

bezpečnostních

hygienických

standardů