PopisVhodné i pro OZP;
Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - zástupce vedoucí prodejny na plný úvazek.
Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.
Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.
Pracovní doba: PO-ČT 7:15-12:00 hod. a 12:30-15:00 hod., PÁ 7:15-12:00 a 12:30-16:30 hod., SO 7:15-11:00 hod.
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email zamykalova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Bludov 3, Jiráskova 336, 789 61 Bludov Mzda minimálně12280 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-23T02:10:45

Společnost

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Kontakt : Iva Zamykalová
  • Telefon : +420 777 765 517
  • Adresa : JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Bludov 3, Jiráskova 336, 789 61 Bludov

Klíčová slova

hod

vedoucí

prodejny

zaměstnance

práce

časovou

loajalitu

vystupování

příjemné

vhodné