Popis Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Pracovní doba: PO-PÁ 6:30-18:30 hod., SO 7:00-12:00 hod.
Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Vhodné i pro OZP. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email zamykalova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Šumperk Hl. tř., Hlavní třída 1923/19a, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně12280 Kč Mzda maximálně14000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-23T02:10:45

Společnost

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Kontakt : Iva Zamykalová
  • Telefon : +420 777 765 517
  • Adresa : JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Šumperk Hl. tř., Hlavní třída 1923/19a, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

práce

náplň

příjemné

vystupování

loajalitu

časovou

flexibilitu pracovní

doba

popá

hod