PopisDo naší prodejny v Brníčku přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - zástupce vedoucí prodejny na plný pracovní úvazek
Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.
Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.
Pracovní doba: PO-PÁ 7:12:00 a 14:00-16:30 hod., SO 7:00-10:30 hod.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email vimrova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Brníčko, Brníčko 13, 789 75 Brníčko u Zábřeha Mzda minimálně13000 Kč Mzda maximálně14000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-23T02:10:45

Společnost

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Kontakt : Monika Vimrová
  • Telefon : +420 607 005 471
  • Adresa : JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Brníčko, Brníčko 13, 789 75 Brníčko u Zábřeha

Klíčová slova

prodejny

zaměstnance

vedoucí

práce

výhody

pracovat

kolektivu

učit

novým

věcem