PopisNÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu spolupracovníků, zaučování nových pracovníků, pravidelné zajištění kontroly kvality a čerstvosti zboží, práce s pokladnou a finanční hotovostí, objednávky zboží
POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu
NABÍZÍME: zajímavé mzdové ohodnocení od 19 000 - 26 000 Kč, firemní benefity - osobní bankovní účet bez poplatků, atraktivní ceny služeb mobilního operátora, příspěvek na obědy, vše vás naučíme, nástup dle dohody, možnost čerpání dalších firemních výhod
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěQanto Services s.r.o. - Jevíčko, Palackého nám. 13, 569 43 Jevíčko Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-12-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-04T02:49:57

Společnost

Qanto Services s.r.o.
  • Qanto Services s.r.o.
  • Kontakt : Milena Kliková
  • Telefon : +420 604 693 319
  • Adresa : Qanto Services s.r.o. - Jevíčko, Palackého nám. 13, 569 43 Jevíčko

Klíčová slova

práce

náplň

firemní

benefity

osobní

bankovní

účet

poplatků

atraktivní

ceny