PopisPožadavky: zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou, zkušenosti s vedením kolektivu, min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (MS office, internet atd., SAP výhodou), prozákaznický přístup, orientace na výsledky, výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti, pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Náplň práce: aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně, nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům, provozní činnosti na prodejně, zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny, vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky, řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží, obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem, práce s vnitropodnikovými informačními systémy, aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě
Nabízíme: práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti (více na www.planeo.cz a www.fastcr.cz ), směnnost krátký - dlouhý týden, propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, reálnou možnost kariérního a profesního růstu, motivační výdělek dle vlastních schopností, neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv, atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky, zvýhodněné úvěry pro zaměstnance, dodavatelské soutěže, firemní oblečení
Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: lucie.emrova@fastcr.cz

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěFAST ČR, a.s. - Zlín, Sokolská 5300, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-11T01:58:24

Společnost

FAST ČR, a.s.
  • FAST ČR, a.s.
  • Kontakt : Lucie Emrová
  • E-mail : lucie.emrova@fastcr.cz
  • Adresa : FAST ČR, a.s. - Zlín, Sokolská 5300, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

prodejně

firemní

aktivní

min

zkušenosti

zboží

výhodou

řízení

wwwplaneocz