PopisZÁSTUPCE/-KYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY POTRAVIN - VEDOUCÍ SMĚNY
V případě zájmu kontaktujte paní Danu Křivanovou na emailové adrese: krivanova@svamberk.cz nebo telefonním čísle: 731 543 555

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe s prodejem v maloobchodě min. 4 roky vítána
- zkušenosti s vedením zaměstnanců v maloobchodě
- výborné komunikační schopnosti
- loajalitu k firmě, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC

Náplň práce:
-práce na jednotlivých úsecích prodejny
- realizace objednávek zboží
- vedení týmu lidí ve spolupráci s vedoucí prodejny
- úzká spolupráce s vedoucí prodejny a manažerem prodejen při plnění zadaných úkolů
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŠvamberk Invest,s.r.o. - pracoviště Hořice, náměstí Jiřího z Poděbrad 154, 508 01 Hořice v Podkrkonoší Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-11-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-06T01:59:05

Společnost

Švamberk Invest,s.r.o.
  • Švamberk Invest,s.r.o.
  • Kontakt : Křivanová
  • Telefon : +420 731 543 555
  • Adresa : Švamberk Invest,s.r.o. - pracoviště Hořice, náměstí Jiřího z Poděbrad 154, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Klíčová slova

vedoucí

prodejny

prodejny

maloobchodě

pracovní

nasazení

odolnost

vůči

stresu

znalost