PopisPrvní kontakt písemný !!!

Náplň práce:
- Provoz lázeňských jídelen a veřejných provozů
- Organizace vnitřních a venkovních akcí
- Tvorba sezónních nabídek a aktualizace sortimentní skladby
- Inventarizace zboží a majetku
- Plánování směn, vyhodnocování ukazatelů, motivace a kontrola

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru gastronomie, obchodu nebo služeb
- Zkušenosti s organizací akcí - event. management
- Zkušenosti s administrací v gastronomii
- Praxe v oboru, případně v příbuzném oboru
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- Vedení týmu 30 lidí, práce s lidmi
- Zkušenosti s vedením skladového hospodářství, vyhodnocování ekonomických ukazatelů, práce s pokladním a skladovým systémem výhodou
- Flexibilitu

Zaměstnavatel nabízí: Vzdělávání, výměnné pobyty, stravování, zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce:
- Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova č.p. 299/12, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: personalni@priessnitz.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPriessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
  • Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
  • Kontakt : Tibor Macík
  • Telefon : +420 720 958 652
  • Adresa : Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

zkušenosti

vyhodnocování

ukazatelů

práce

oboru

výhodou

systémem

pokladnímaskladovým

práce

ekonomických