PopisKontakt e-mailem.

Požadavky: SŠ podmínkou, praxe na obdobné pozici vítána, praxe s vedením týmu a odpovědnost za výsledek podmínkou, organizační schopnosti podmínkou, příjemné vystupování, znalost AJ, loajálnost, komunikativnost, zodpovědnost za konanou práci, bezúhonnost, zdravotní průkaz, hrubá mzda je závislá na osobním přístupu a zkušenostech
Pracovní náplň: zajištění bezproblémového chodu svěřeného bistra, vedení týmu, kontrola činnosti podřízených zaměstnanců, zajištění veškeré administrativy, odpovědnost za ekonomický výsledek, pracovní doba dlouhý, krátký týden
Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěBanh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-12-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

banh-mi-ba s.r.o.
  • banh-mi-ba s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : anisa@banhmiba.cz
  • Adresa : Banh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha

Klíčová slova

podmínkou

praxe

odpovědnost

výsledek

zajištění

příjemné

týmu

zaměstnanců

podřízených

činnosti