PopisMísto výkonu práce: Praha 8, Prvního pluku 206/7
Kontaktní osoba: Uhlichová Jaroslava, tel.: 221 874 800, e-mail: info@ongsped.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: práce na PC, vítán ŘP skupiny "B", výpis trestního rejstříku, časová fexibilnost, dobré komunikativní schopnosti, korektní vystupování.

Náplň práce:
vedení a řízení zaměstnanců střediska přepravní kontroly, zajišťování služeb kontrolní činnosti pro dopravce, komunikace s dopravci, kontrola cestující veřejnosti a dopravců v rámci působení ČR

Zaměstnanecké výhody:
zvláštní prémie, služební telefon, cestovní náhrady, možnost ubytování
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČSAD INGSPED Praha a.s. - 001, Prvního pluku 206/7, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-30T01:55:54

Společnost

ČSAD INGSPED Praha a.s.
  • ČSAD INGSPED Praha a.s.
  • Kontakt : Jaroslava Uhlichová
  • Telefon : +420 221 874 800
  • Adresa : ČSAD INGSPED Praha a.s. - 001, Prvního pluku 206/7, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

práce

místo

veřejnosti

kontroly

zajišťování

služeb

kontrolní

činnosti

dopravce

komunikace