PopisZpůsob prvního kontaktu: e-mailem nebo osobně na adr.: Lhotecká 7, 143 011 Praha 12
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - minimálně bakalářský studijní program ( při odpovídající praxi možno i SŠ - veřejná správa apod.)
- jazykové znalosti na úrovni A2 s preferencí AJ a RJ
- výborné komunikační dovednosti a písemný projev
- zkušenost na pozici vedoucího pracovníka podmínkou
- aktivní řidič sk. B
Nabízíme:
- zajímavou práci a příležitost ve státní správě
- pravidelnou pracovní dobu (40 hod./týden)
- platové zařazení PT 12 dle NV 341/2017 Sb. + příplatek za vedení a neuropsychickou zátěž
- benefity zaměstnance organizační složky státu
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- fond kulturních a sociálních potřeb
- Multi sport kartu
- nárok na stravenky
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Pracovní náplň:
- organizační činnosti vedoucího Organizačního oddělení v přímé podřízenosti vedoucího odboru
- vedení operativní personální evidence a zpracování návrhů personálních opatření
- dohled a spolupráce s bezpečnostní agenturou v ZZC a kontrola bezpečnostního pracovníka
- vedení agendy smluvních vztahů v rámci ZZC
- koordinace využití služebních dopravních prostředků
- součinnost při vysílání zaměstnanců na vzdělávací akce a stáže
- zajištění agendy škodních událostí a pohledávek za klienty ZZC
- administrace FKSP zaměstnanců ZZC
Uchazeči mohou zaslat motivační dopis a strukturovaný životopis.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSpráva uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - provozovna, Balková 2, Tis u Blatna, 331 65 Žihle Mzda minimálně21400 Kč Mzda maximálně34870 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-27T01:57:32

Společnost

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
  • Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
  • Kontakt : Robert Vyskočil
  • E-mail : rvyskocil@suz.cz
  • Adresa : Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - provozovna, Balková 2, Tis u Blatna, 331 65 Žihle

Klíčová slova

vedoucího

vedení

zaměstnanců

organizační

agendy

dobu

pracovní

zzc

personální

evidence