PopisMÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 696, 564 01 Žamberk
MZDA: konkrétní výše bude stanovena na základě osobního jednání
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- evidence a ohlašování osob a návštěv vstupujících do areálu firmy
- evidence příjezdů a odjezdů vozidel do areálu závodu a kontrola s ohledem na ochranu
- kontrola objektu, obchůzky objektu s ohledem na ochranu majetku
- náhodné kontroly zaměstnanců s ohledem na ochranu majetku
- práce na zkrácený úvazek (dohoda o pracovní činnosti)
POŽADUJEME:
- spolehlivost a samostatnost
- schopnost jednat s lidmi
- časová flexibilita - zástup za dovolenou, nepřítomnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových směnách (denní/noční) + víkendových směnách
- práce je vhodná pro ženy i muže
- práce je vhodná pro důchodce
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- možnost napracovat si hodiny
- české prostředí
- kulturu rodinné firmy
KONTAKT: telefonicky 8.00 - 16.00 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNádražní 696, 564 01 Žamberk Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-29T04:07:33

Společnost

Bühler CZ s.r.o.
  • Bühler CZ s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Klieglová
  • Telefon : +420 606 601 494
  • Adresa : Nádražní 696, 564 01 Žamberk

Klíčová slova

práce

ohledem

evidence

vhodná

objektu

areálu

ochranu

majetku

kontrola

dennínoční