PopisSTRÁŽNÍ/DETEKTIVOVÉ
Požadujeme: čistý výpis z trestního rejstříku, certifikát strážného výhodou, praxe v oblasti security výhodou, umění jednat s lidmi, základy etiky. Preferujeme zkušenosti
Náplň práce: zajištění ostrahy maloobchodních prodejen, spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost
První kontakt: nechodit na prodejnu, telefonicky na čísle: 603 801 150 nebo e-mailem na: sonyamd@seznam.cz
ov. 23.3. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSONYA FUNNY WORK s.r.o. 01, Penny Market, Štěpánská 192, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • Kontakt : Milena Dočekalová
  • Telefon : +420 603 801 150
  • E-mail : sonyamd@seznam.cz
  • Adresa : SONYA FUNNY WORK s.r.o. 01, Penny Market, Štěpánská 192, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

výhodou

strážnídetektivové požadujeme

trestnou

maloobchodních

prodejen

spolupráce

zadržení

osob

páchající

činnost první