PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.. Nástup možný i dle dohody. Denní a noční 12ti hodinové směny (vždy 1 pracovník ve službě, na denní vždy s recepční). Dle domluvy možné jen denní nebo jen noční nebo střídavé směny.

Náplň práce:
poskytování informací návštěvníkům, výdej a evidence klíčů; evidence, usměrňování a kontrola vozidel; evidence, usměrňování a kontrola osob

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu; samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek;

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: cbsdelta@volny.cz

Pozn.: na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBezpečnostní služba DELTA s.r.o. - pracoviště Přerov - Předmostí, Teličkova 457/29, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4 Mzda minimálně13400 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

Bezpečnostní služba DELTA s.r.o.
  • Bezpečnostní služba DELTA s.r.o.
  • Kontakt : Milan Kapoun
  • Telefon : +420 602 754 469
  • E-mail : cbsdelta@volny.cz
  • Adresa : Bezpečnostní služba DELTA s.r.o. - pracoviště Přerov - Předmostí, Teličkova 457/29, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4

Klíčová slova

denní

dle

evidence

usměrňování

kontrola

noční

práce

vozidel

osobpožadujemetrestní

rejstřík