PopisV případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.
Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP).

Místo výkonu práce: Prototypa - ZM, s.r.o., Hudcova 533/78c, 612 00 Brno.
Nástup: 1.1.2019
Náplň práce:
" kontrola objektu, obsluha EZS, klíčový režim
" obchůzková činnost v areálu objektu
" zapisování návštěv.
Požadujeme:
" bezúhonnost (čistý výpis z RT)
" samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
" certifikát strážného výhodou.
Nabízíme
" nepřetržitá pracovní doba 7:00 hod. - 19:00 hod., 19:00 hod. - 7:00 hod.
" - mzda od 13 350,00 Kč + stravenky v nominální hodnotě 80,00 Kč + osobní ohodnocení
" jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAGP PLUS SERVICE s.r.o.-Hudcova, Hudcova 533/78c, Medlánky, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-05T02:38:41

Společnost

AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kučová
  • Telefon : +420 730 156 770
  • Adresa : AGP PLUS SERVICE s.r.o.-Hudcova, Hudcova 533/78c, Medlánky, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

práce

hod

sro

pracovního

pracovní

činnost

areálu

objektu zapisování

návštěv požadujeme bezúhonnost

příjemné