PopisSpolečnost AGP PLUS SERVICE s. r. o. přijme do týmu fyzické ostrahy v Jaroměři kolegy/kolegyně na následující pracovní pozici: vrátný/-á (informátor/-ka) v objektu KIMBERLY-CLARK závod Jaroměř.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP). Pracovní doba - denní a noční směny (07:00 - 19:00 hod. a 19:00 - 07:00 hod.) nerovnoměrně rozvržené.
Pozice pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: regulace vjezdu/výjezdu vozidel; kontrola a evidence dokladů; kontrola vozidel; přepojování telefonických hovorů; organizace režimu návštěv; obsluha klíčového režimu; obchůzková činnost; přehledová a informační činnost.

Požadavky: samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost; výpis z rejstříku trestů; zdravotní způsobilost a dobrý fyzický stav; příjemné vystupování; výhodou certifikát strážný 68-008-E.

Zaměstnavatel nabízí: zaškolení, zácvik a pokračující výcvik; možnost kariérního růstu - zařazení na pozici vedoucí bezpečnostní směny, vedoucí ostrahy objektu; stravenky, příspěvek na ošatné, příplatek za práci v noci, o sobotách a nedělích, příplatek za práci ve svátek; pravidelné odměny; mzdu ve výši od 14.000,- Kč měsíčně ČISTÉHO za fond pracovní doby bez přesčasové práce; jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy; zázemí silné regionální společnosti.

Pro více informací volejte na tel.: 603 231 510 nebo zašlete životopis na e-mail: hana.krystofova@agpplus.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAGP PLUS SERVICE s.r.o. - pracoviště ve firmě KIMBERLY-CLARK, s.r.o., Jaroměř, Dolecká 111, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1 Mzda minimálně80 Kč Mzda maximálně80 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Hana Kryštofová
  • Telefon : +420 603 231 510(od08:00hod.do15:00hod.)
  • Adresa : AGP PLUS SERVICE s.r.o. - pracoviště ve firmě KIMBERLY-CLARK, s.r.o., Jaroměř, Dolecká 111, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Klíčová slova

práce

pracovní

práci

možnost

objektu

režimu

vedoucí

pozici

kontrola

hod