PopisMísto pracoviště:
- Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
" základní ošetřovatelská péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře
" administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace
" komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
" řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
" aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby
Nástup: ihned nebo dle dohody
Požadujeme:
" ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
" zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu "B" (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání)
" znalost práce na PC
" komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci
" respekt k hodnotám zřizovatele
" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Výhodou je:
" zkušenost s cílovou skupinou (senioři)
" znalost programu IS Cygnus
Nabízíme:
" nárůst mzdy po zkušební době
" po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
" 5 týdnů dovolené
" supervizní a metodickou podporu
" příspěvek na stravování
" práci v malém kolektivu
Staňte se součástí našeho týmu!
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
V případě zájmu kontaktujte Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně26500 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Kontakt : Dana Batalová
  • Telefon : +420 734 809 127
  • E-mail : pece.stred@diakonie.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

zdravotní

týdnů

klientů quot

aktivní

průkaz

tel

příspěvek

sestra

znalost

jednoho