PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Hledáme do nové otevřeného soukromého zdravotnického zařízení zdravotní sestry:
Náplň práce:
odborné zajištění řádného provozu zařízení
odběry biologického materiálu, obvazy, práce s přístroje (fyzikální medicína)

Požadavky:
Znalost 1 světového jazyka vítaná, není podmínkou, příjemný vzhled, dobré komunikační a organizační schopnosti, zájem o další vzdělávaní, schopnost pracovat v týmu.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMedical Spa&Beauty s.r.o. pracoviště, Milady Horákové 331/28, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-21T00:50:37

Společnost

Medical Spa&Beauty s.r.o.
  • Medical Spa&Beauty s.r.o.
  • Kontakt : P. Černá
  • Telefon : +420 774 155 561
  • E-mail : medicalspa@seznam.cz
  • Adresa : Medical Spa&Beauty s.r.o. pracoviště, Milady Horákové 331/28, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

organizační

jazyka

vítaná

podmínkou

příjemný

vzhled

dobré

komunikační

schopnosti