PopisPožadujeme min. SŠ vzdělání zdravot. směru, odbornou způsobilost (osvědčení o způsobilosti k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka pro výkon povolání bez odborného dohledu), ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC. Ranní, odpolední směny a víkendy. Praxe u lůžka vítána. Nástup dle dohody. Mzdové podmínky od 17 000,-Kč + příplatky za směnnost.
Zam. výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Náplň práce:
Zajišťování odborných zdravot. výkonů u pacientů v domácí péči na základě indikace lékaře.

Nabízíme:
- zodpovědnou práci
- adaptační proces pod vedením zaměstnance
- vzdělávání zaměstnanců

Další informace
Bc. Květa Vydrová, tel. 731 433 115, e-mail: kveta.vydrova@mchp.charita.cz

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMěstská Charita Plzeň - Charitní ošetřovatelská služba, Polední 527/11, Lobzy, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Městská Charita Plzeň
  • Městská Charita Plzeň
  • Kontakt : Květa Vydrová
  • Telefon : +420 731 433 115
  • E-mail : vydrova@mchp.charita.cz
  • Adresa : Městská Charita Plzeň - Charitní ošetřovatelská služba, Polední 527/11, Lobzy, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

zdravot

povolání

požadujeme

indikace

směnnostzam

výhody

stravenky

týdnů

dovolenénáplň

prácezajišťování