Popismísto výkonu práce: Evropská č.p. 655/116, 160 00 Praha 6
kontakt: Sucháčková Tereza, tel.: 774445476, e-mail: tereza.suchackova@domovnacikorce.cz
Požadujeme:
•SŠ zdravotnické vzdělání s maturitou, výhodou je VŠ vzdělání (min. Bc.), příp DiS
•Osvědčení k výkonu bez odborného dohledu
•Znalost příslušných právních předpisů a schopnost je aplikovat v praxi (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách, zákon č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách, standardy kvality poskytování sociálních služeb a další)
•Praxe v oboru výhodou a zkušenost v oblasti sociálních služeb vítána
•Orientace a zkušenost s přípravou ošetřovatelských plánů a práci v IS Cygnus aj.
•Schopnost jednání s lidmi, empatie a pozitivní vztah k seniorům
•Organizační schopnosti, flexibilitu
•Komunikační schopnosti, psychickou odolnost
•Trpělivost a spolehlivost
•Trestní bezúhonnost
•Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
•Smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a vysokou kvalitu služby
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Možnost zapojit se do nově vznikajícího projektu
•Podporu při zaškolování ve zkušební době
•Podporu při dalším vzdělávání, supervize
•4 týdny dovolené, sick days a další zaměstnanecké benefity

Hlavní náplň práce:
•Ošetřovatelská a rehabilitační péče v Domově a s tím související administrativa
•Komunikace s Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěEvropská 655/116, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-29T16:27:56

Společnost

Domov Na Cikorce, z.ú.
  • Domov Na Cikorce, z.ú.
  • Adresa : Evropská 655/116, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

sociálních

vzdělání

službách

služeb

zkušenost

výhodou

zákon

schopnosti

práci

výkonu