PopisPracoviště: Dlouhá č.p. 524/28, Olomouc.
Požadavky: vzděl. SŠ zdravotní, jedná se o volné místo pro všeobecnou zdravotní sestru s registrací s oprávněním pracovat bez odborného dohledu. Upřednostňujeme zdravotní sestru s certifikátem Ministerstva zdravotnictví na lymfodrenáže - lymfoterapeuta.
Náplň práce: ošetření pacientů na kompletní léčbu lymfedému v ambulantním zdravotnickém zařízení.
Své životopisy zasílejte POUZE mailem! Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěArcus onko a lymfo centrum Brno - Olomouc spol. s r.o. - prac. MAMMA CENTRUM, Dlouhá 524/28, Lazce, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

Arcus onko a lymfo centrum Brno - Olomouc spol. s r.o.
  • Arcus onko a lymfo centrum Brno - Olomouc spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Kušnerová
  • Telefon : +420 603 898 239
  • Adresa : Arcus onko a lymfo centrum Brno - Olomouc spol. s r.o. - prac. MAMMA CENTRUM, Dlouhá 524/28, Lazce, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

zdravotní

sestru

pracoviště

lymfoterapeuta náplň

práce

ošetření

pacientů

kompletní

léčbu

lymfedému