PopisVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, DĚTSKÁ SESTRA
Náplň práce: Lázeňská a léčebně rehabilitační péče v 12-ti hodinových směnách, asistence lékařům, vedení dokumentace
- požadujeme vzdělání v oboru zdravotní sestra
- nabízíme:
- náborový příspěvek 60.000 Kč
- týden dovolené navíc
o závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele)
- nástup ihned nebo dle dohody
- možnost získání služebního bytu
- další vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu
- benefitní karta po zkušební době
- mzda od 22 000,- Kč
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz Pracovištěnáměstí Svobody 272, 542 25 Janské Lázně Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
  • Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
  • Kontakt : Nela Ouředníková
  • Telefon : +420 499 860 120,123
  • E-mail : nela.ourednikova@janskelazne.com
  • Adresa : náměstí Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Klíčová slova

příspěvek

získání

dovolené

navíc o závodní

stravování

zaměstnavatele

nástup

ihned

dle

dohody