PopisPožadavky: znalost práce na PC, min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou - zdravotní sestra, ŘP sk. "B" výhodou, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita vůči zaměstnavateli.
Náplň práce: práce zdravotní sestry v térénu pro Domácí ošetřovatelskou péči - Otrokovice, Napajedla a okolní obce
Výhody: výše odměn se odvíjí dle vykonané práce.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOblastní spolek Českého červeného kříže Zlín - okres Zlín, Otrokovice, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-31T01:54:18

Společnost

Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín
  • Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín
  • Kontakt : Mgr. Michaela Stýblová
  • E-mail : zlin@cervenykriz.eu
  • Adresa : Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín - okres Zlín, Otrokovice, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

požadavky

prácezdravotní

dle

odvíjí

odměn

výše

obce výhody

okolní

napajedla